Ataşehir Çelik Kapı Tamiri

Ataşehir çelik kapı tamiri işlemleri günümüzde oldukça kaliteli ve sorunsuz bir şekilde ayarlanmakta ve işlemler başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir. Ataşehir isimli ilçe genelinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü işlem başarılı bir şekilde sağlanabilmekte ve süreç oldukça kaliteli bir şekilde tamamlanabilmektedir. Çelik kapılarınızda oluşacak herhangi bir problemde, ekiplerimiz başarılı bir şekilde gereken işlemleri sağlamış olacaktır.

Ataşehir Çelik Kapı Tamiri
Ataşehir Çelik Kapı Tamiri 4

Ataşehir Çelik Kapı Onarımı

Ataşehir Çelik Kapı Onarımı işlemleri; herhangi bir nedenden ötürü çelik kapıları zarar görmüş olan bireylerin, çelik kapılarını onarmak ve ilk günkü pozisyonlarına getirmek ile olmaktadır. Tüm bu süreçler başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, işlemler kaliteli ve başarılı bir şekilde sağlanmakta ve süreç başarılı bir şekilde devam etmektedir. Sizlerde mevcut çelik kapılarınızı onarmak ve ilk günkü formlarına geri getirmek için, dilediğiniz tüm işlemleri başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Çelik Kapı Değişimi

Ataşehir Çelik Kapı değişim hizmetleri, çelik kapılarınız üzerinde geri dönüşü olmayan herhangi bir problem ve sorun olduğunda, firmamız devreye girmekte ve ihtiyacınız olan tüm çözümleri sizlere aktarmaktadır. Böylece süreç oldukça büyük bir başarıya kavuşmakta ve tamamlanabilmektedir.

Ataşehir Çelik Kapı Montajı İçin Gerekli Malzemeler

Ataşehirde oturuyorsanız ve çelik kapı değişimi yapılacaksa aşağıdaki araç gereçlerin sizde olmasına gerek yok. Biz her şeyi hallediyoruz.

  • Matkap,
  • Şarjlı tornavida,
  • Yapıştırma köpüğü (Çelik kapı kasası için),
  • Çimento harcı (Eşik mermeri ve kasa boşlukları için),
  • Eski kapınız ahşap ise elmas testere,
  • Kasayı sökmek için metal,
  • Plastik ya da silikon tokmak,
  • Eşik için mermer.

Ataşehir çelik kapı değişimi için sol altta bulunan Whatsapp butonu ile bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Çelik Kapı Montajı Nasıl Yapılır?

Çelik kapı montajı, kapıların binadaki yerine takılması işlemi olarak bilinmektedir. Bu tür işlemlerin sorunsuz ve doğru bir şekilde olması için önemli bir nokta yer almaktadır. Genel olarak doğru bir şekilde montaj sağlayabilmek için, kapıların takılacağı alandan doğru ölçü alınmış olması gerekebilmektedir. Mevcut ölçülerin doğru alındığını ve çelik kapıların da bu tür ölçülere nazaran doğru bir şekilde üretildiğini varsayarak montajdan bahsedecektir.

Sabit kasa olan çelik kapıların montajları, kasa yapısına göre farklılık gösterebilmektedir. Kasa yapılarına göre montaj türleri arasında; Ayarlı (Körüklü) Kasa Çelik Kapı Montajı, Fitil Altı Vidalı (Gizli Ayarlı) Kasa Çelik Kapı Montajı, Sabit Kasa Çelik Kapı Montajı ve Profil (Kör) Kasa Montajı gibi çelik kapı montaj türleri bulunmaktadır. Ataşehir bina kapısı tamiri yaptırmak istiyorsanız, biz varız.

Ataşehir Ayarlı Kasa Montajı Nasıl Yapılır?

Ayarlı kasa sistemine sahip olan çelik kapılar, genel olarak iki farklı bölümden oluşmaktadır. Bu tür çelik kapılar genel olarak iç kasa ve dış kasa olarak bilinmektedir. Genel olarak bu iki parçanın birbirine vidalar ile tutturulması ile işlemler sağlanabilmektedir. Sonrasında ise iç kasanın iç kısmına ve dış kasanın ise dış kısmına getirilmektedir.

Montaj için genel olarak üretilen köpük kullanıldığında hem iç hem de dış kasaların duvarlara bakmakta olan kısımlarına sıkılarak, kasalar duvara içeriden ve dışarıdan takılmakta ve birleştirilmektedir. Birleştirme operasyonları sonrasında terazi ile gereken ölçümler yapılmakta ve eğer herhangi bir problem yoksa, vidalama alanlarından çelik kapıya ait kasalar birbirlerine sabitlenmektedir. Sabitleme işlemlerinden sonra tekrar teraziyle beraber ölçümler yapılmakta ve kontroller sağlanabilmektedir. Eğer terazide herhangi bir sorun yoksa kanat fitili takılmakta ve diğer tüm aksesuarlar da yerine takılabilmektedir.

Bu işlemlerden sonra ise son olarak kanat yerine takılmakta ve sorun olup olmadığı tekrar kontrol sağlanabilmektedir. Bu işlemlerin sonrasında kapı eşik mermeriyle beraber takılmakta ve işlem sona erdirilmektedir. Eğer montaj adına beton tercih edilecekse de böyle durumlarda ilk olarak kasa içeriden ve sonrasında dışarıdan sabitlenmesi gerekmektedir. Daha sonra kasanın üst köşelerine denk gelmekte olan küçük boşluklar açılmakta ve buralardan hazırlanmakta olan beton kasayla beraber duvarın arasına dökülmektedir. Bu işlemlerden sonra ise açılmakta olan delikler tekrar kapatılmakta ve montajlar tamamlanmaktadır.

Ataşehir Çelik Kapı Tamiri Fiyatları
Ataşehir Çelik Kapı Tamiri 5

Ataşehir Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Eğer Ataşehir’de oturuyor ve çelik kapınız arızalandıysa endişelenmenize gerek yok, hemen arayın gelip tamir edelim.

4.5/5 - (2 başarılı kapı tamiri.)

Yorum yapın

Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Çelik Kapı Tamiri

Esenyurt çelik kapı tamiri, güvenlik konusunda oldukça başarılı olan çelik kapılarda görülen sorunların kalıcı olarak giderilmesini sağlayan hizmetlerdir. Bu hizmetler sayesinde kapılar yeniden işlevlerini ...

Eyüp Çelik Kapı Tamiri

Eyüp çelik kapı tamiri, kilit arızalarından kapı sürtmelerine kadar farklı sorunların profesyonel bir bakış açısı ile giderilmesini sağlar. Kapıların tamir edilmesi ile işlev sorunları ...

Fatih Çelik Kapı Tamiri

Fatih çelik kapı tamiri, kilit arızalarından kapı sürtmelerine kadar farklı sorunların profesyonel bir bakış açısı ile giderilmesini sağlar. Kapıların tamir edilmesi ile işlev sorunları ...

Gaziosmanpaşa Çelik Kapı Tamiri

Gaziosmanpaşa çelik kapı tamiri, kilit arızalarından kapı sürtmelerine kadar farklı sorunların profesyonel bir bakış açısı ile giderilmesini sağlar. Kapıların tamir edilmesi ile işlev sorunları ...

Kağıthane Çelik Kapı Tamiri

Kağıthane çelik kapı tamiri, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işlem olup, bu kapsamda farklı türden arızalar kalıcı olarak giderilir. Arızaların giderilmesi ile kapılar yeniden ...

Güngören Çelik Kapı Tamiri

Güngören çelik kapı tamiri, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işlem olup, bu kapsamda farklı türden arızalar kalıcı olarak giderilir. Arızaların giderilmesi ile kapılar yeniden ...
Call Now Button 220 https://cilingirservisi.com.tr/<